Realizacje, Średni, Za miastem
Sielski
Okolice Trójmiasta
V 2013
1000 m2
Byliny, kwiaty, pszczoły

Ogród pełen bylin

Wszystkie nasze ogrody wypełnione są po brzegi roślinami. Bardzo ważną rolę pełnią w nich rośliny wieloletnie – byliny. Byliny to fantastyczne rośliny, których części nadziemne zamierają na zimę, zimuje jednak część podziemna. Wystarczy więc posadzić je w ogrodzie tylko raz, aby cieszyć się ich zmiennością przez wiele lat. Do bylin należą także trawy ozdobne i rośliny cebulowe. Nasze ogrody są pełne niespodzianek, pełne zmian, koloru, owadów i ptaków. W naszych ogrodach, jeżeli tylko pozwolicie, z pewnością pojawią się też jeże i inne drobne zwierzęta. Dzięki mnogości gatunków ogrody, które projektujemy są spiżarnią dla wszystkich małych przyjaciół. Bioróżnorodność sprzyja ekologii.

Ogrody pełne bylin zmieniają się z dnia na dzień. Coś zaczyna kwitnąć, coś przekwita. Pojawiają się nowe kolory, różne kształty i tekstury liści, kwiatów i pędów. W słońcu, w deszczu, mrozie i w śniegu, rano i wieczorem, ogrody wypełnione bylinami i krzewami liściastymi są zawsze inne i zaskakujące.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z jednego ogrodu. Zobaczcie sami jak zmienia się nasz ogród i jak fantastycznie wygląda w różnych porach roku. Zapewniamy, ze ogród który ma być interesujący przez cały rok nie musi być wypełniony roślinami zimozielonymi.